داستان‌های عجایب‌الخلقه‌ها!

۱. اگر کتابهای خانه‌ی خانم پرگرین برای بچه‌های خاص رو خونده باشید، توش به یک کتاب اشاره می‌شه به اسم Tales of the Peculiar که در واقع حاوی داستان هاییه از بچه‌های خاص. کتاب در کتابه درواقع. حالا رنسوم ریگز اومده همین کتابی که توی کتابش بهش اشاره می‌کنه رو هم نوشته. کتاب جالبی هم شده از قضا. البته گویا در طی زمان کتاب اصلی از بین رفته و فقط قسمتهایی ازش مونده ؛) که این هم یک خلاصه ای از اونهاست.

۲. نکته قابل تامل اینجاست که سطح داستان ها یه مقدار بالاتر از مجموعه‌ی اصلیه و انگار مستر ریگز این رو هم در نظر گرفته که ممکنه یه سری از مخاطباش بزرگ شده باشن. یه نمه پند اخلاقی هم توی داستانا دیده می‌شه، اما نه اونقدر که بزنه تو ذوق آدم. در کل دوست داشتم کتاب رو به زودی خواهم رفت سراغ جلد سوم مجموعه. خبر خوب دیگه هم این که جلد چهارمش هم چاپ شده و می‌تونیم بدون ترس از تموم شدن، جلد سوم رو بخونم.

رضا کشاورز معتمدی نوشته شده توسط:

رضا کشاورز معتمدی هستم. به اسم رضا کشاورز یا رضا معتمدی می‌شناسن منو. برنامه نویس هستم، فعلن متمرکز روی پایتون. به فیلد‌ علم داده(!) و هوش مصنوعی علاقه دارم. بلاک چین و حواشی دورش هم برام جذابیت داره. مطالعه و دیدن فیلم هم جزو علایقمه. محتوای بلاگ هم حول همین مسائل می‌گرده بیشتر.

اولین کسی باشید که یک دیدگاه ارسال میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *